Naturalny lubrykant

Naturalny lubrykant

17 sierpnia 2018 0 przez Doradca Portalu

Jak poradzić sobie ze zbyt suchą partnerką? O tym w dzisiejszym artykule. Podamy metody na pobudzenie w nasturalny sposób soków w pochwie.

Dziś zajmiemy się delikatnym tematem co zrobić w sytuacji, gdy pochwa nie wydziela wystarczającej ilości soków, a podjęcie stosunku powoduje ból. Można zastosować żele intymne dostępne we wszystkich drogeriach. Kosztują one jednak trochę i nie każdego na nie stać, a kochać się prawo ma każdy, kto ma na to ochotę. W dzisiejszym artykule doradzimy kilka domowych sposobów na naturalne lubrykanty.

Zdarza się niestety, że nawet najbardziej wyrafinowane pieszczoty i starania partnera nie sprawiają, że partnerka staje się wystarczająco wilgotna. To praktycznie uniemożliwia podjęcie stosunku. Zaburzenia wydzielania soków czy śluzu spowodowane mogą być chorobami ginekologicznymi, problemami hormonalnymi, mogą się pojawić parę tygodni po porodzie. W większości przypadków suchością pochwy obwinia się brak doświadczenia partnera.

Zjawisko wydzielania soków miłosnych jest działaniem fizjologicznym organizmu kobiety. Pojawia się ono w wyniku pobudzenia seksualnego już po około dziesięciu do trzydziestu sekund po rozpoczęciu pobudzania seksualnego. Powodują go bodźce którymi mogą być dotyk, słowa, widok partnera. Oczywiście wydzielanie soków zwiększa się w momencie, kiedy partner stymuluje kobietę w wyrafinowany sposób. Pomimo to zdarza się, że jego działania spełzają na niczym. Poniżej podajemy kilka sposobów na to, by jej zrobiło się mokro.

Zbliż się ustami do jej warg sromowych. Nie wykonuj żadnych ruchów. Niech ona poczuje ciepło Twojego oddechu na wargach. Potem przejdź do jej łechtaczki, a konkretnie żołędzi. Obejmij go wargami i zaciśnij na nim usta. Znowu odczekaj chwilę. Wtulaj się w nią coraz mocniej jednocześnie uciskając jej wargi sromowe mniejsze. Czubkiem języka uciskaj jej łechtaczkę. Możesz też wykonywać ruchy okrężne. Zaprzestań pieszczot w momencie, gdy poczujesz, że Twoja partnerka robi się wilgotna. To powinno zaskutkować eksplozją soków.

Pieść ją palcami. Palcem wskazującym wykonuj ósemki na odcinku pomiędzy pochwą, a odbytem. Co jakiś czas wsuwaj delikatnie palec do pochwy tylko po to, by zbadać teren. Jeżeli Twoja partnerka jest nadal sucha nawilż sobie palec lubrykantem nie tylko nawilżającym, ale też rozgrzewającym. Możesz też użyć śliny, ale nie gwarantuje to dobrego efektu.

Użyj olejku aromatyzowanego. Natrzyj nim wewnętrzną stronę ud oraz wargi sromowe. Co jakiś czas dmuchaj na olejek, by podnieść jego temperaturę. Na kolejnym etapie użyj kostki lodu. Przesuwaj nią wzdłuż szyi, w kierunku sutków i w dół do pachwin. Chwilę po  tym poliż te miejsca swoim gorącym językiem.

Spróbuj lodów na patyku. Nie, nie chodzi o wrażenia smakowe. Przesuwaj loda po najbardziej erogennych miejscach. Wzdłuż tułowia, aż do wewnętrznej części ud. Lody będą się topić pozostawiając po sobie przyjemną słodką wilgoć. Możesz potem ją zlizywać gorącym językiem. To działanie powinno zwiększyć u niej wydzielanie soków.

Spróbuj współżycia pod prysznicem. Temperturę wody wyreguluj tak, aby szybko wytworzyła w kabinie parę. Wilgoć w około spowoduje, że wasze ciała też będą ją wytwarzać. Zacznijcie się ocierać swoimi wilgotnymi ciałami. Z jej pochwy powinny sączyć się już soki.

Spróbuj punktowych dotyków. Do tego celu użyj swojego członka. Rób to w najczulszych miejscach takich, jak żołądź łechtaczki. Pamiętaj, by nawilżyć czymś czubek penisa. Może to być lubrykant lub oliwka. To powinno spowodować produkcję soków.

 

0 0 votes
Daj Ocenę