Pierścień erekcyjny – czy jest lekarstwem?

Pierścień erekcyjny – czy jest lekarstwem?

17 sierpnia 2018 0 przez Doradca Portalu

Pierścień erekcyjny. Jakie są rodzaję? Kiedy uzywać? Czy warto? Czy pomaga? Czy może zaszkodzić? O tym w artykule.

Kochankowie muszą szukać urozmaiceń uniesień miłosnych, żeby do sypialni nie wkradła się nuda. Szukają nowych wymyślnych pozycji, wychodzą z erotycznymi igraszkami poza sypialnie, a nawet poza dom, odgrywają też różne role i sceny podczas gry wstępnej. Niektórzy z nich używają gadżetów erotycznych. Jednym z nich jest pierścień erekcyjny. Pomaga on w wydłużeniu erekcji i jest przeznaczony dla panów, jednakże wzmagają one doznanie obojga kochanków. Dzieje się tak, gdy używamy modelu pierścienia erekcyjnego posiadające elementy stymulujące łechtaczkę. Na rynku jest dostępnych wiele modeli tego gadżetu.

Tak jak pisałem wcześniej pierścień erekcyjny ma za zadanie wydłużyć erekcję. Ich producenci zachwalają, że nawet do dwudziestu minut. Użytkownicy pierścieni erekcyjnych nie potwierdzają tych wyników, ale twierdzą, że wzwód trwa dłużej. Mężczyżni używają tego gadżetu, by poprawić czas stosunku seksualnego, ale również i jego jakość. Dzieje się tak, ponieważ panowie uważają, że  problemy z erekcją czynią z nich ułomnymi i niepełnosprawnymi seksualnie. Taka sytuacja powoduje, że ich ego i poczucie wartości spada. Statystyki pokazują, że również panie tak twierdzą. Z pomocą kochankom przychodzi pierścień erekcyjny.

U mężczyzny najważniejszym organem jest mózg. To on rządzi reakcjami seksualnymi. W mózgu znajdują się receptory, które odbierają bodźce wzrokowe, zapachowe i słuchowe, które przetwarzają i wysyłają impulsy do układu nerwowego. Za pomocą jego trafiają do nerwów znajdujących się w penisie. Pod wpływem bodźców i działania układu nerwowego w członku uwalniane są związki chemiczne takie, jak tlenek azotu.

Te reakcje chemiczne pobudzają włókna mięśniowe w członku. Włókna zaczynają się rozluźniać, a penis twardnieje i powiększa się w wyniku poszerzania i wypełniania się krwią naczyń krwionośnych prącia. Krew, która powoduje pęcznienie członka dociera do niego przez ciała jamiste. Ciała jamiste wywierają ucisk na żyły w członku, blokując odpływanie krwi. Włókna mięśniowe, które podtrzymują ciała jamiste, napinają się w ten sposób, radząc sobie ze zwiększonym ciśnieniem krwi.

Wszystkie te procesy prowadzą do tego, że prącie staje i mężczyna ma erekcję. Pierścień erekcyjny ma za zadanie powstrzymanie odpływu krwi, a to tym samym powoduje wydłużenie erekcji.

Na rynku mamy mnogość rodzajów pierścieni erekcyjnych. Postaramy się omówić niektóre z nich.

Rozciągliwe pierścienie erekcyjne. Ten typ jest najbardziej popularny. W większości przypadków wykonany jest z silikonu, lateksu, termoplastycznej gumy lub termoplastycznego elastomeru. Zaletą tego rozwiązania jest to, że do dobrania właściwego rozmiaru nie trzeba mierzyć penisa. Dzieje się tak dlatego, że jest wykonany z materiału rozciągliwego, który dopasowuje się do każdego rozmiaru członka. Rozciągliwe pierścienie erekcyjnie występują w przeróżnych konfiguracjach. Mogą być wyposażone w nakładkę wibrującą, która jest umieszczana  w górnej części pierścienia tak, by stymulować łechtaczkę partnerki lub z dwoma nakładkami, z których jedna pobudza łechtaczkę, a druga mosznę.

Dostępne są też pierścienie erekcyjne tego typu w kształcie łezki. Skierowanie ich ku górze pobudza łechtaczkę, a ku dołowi mosznę lub odbyt. Dostępne są też pierścienie z dwoma otworami: mniejszym i większym. W większy wkłada się członek, a do mniejszego stożek, który podczas stosunku pobudza łechtaczkę lub odbyt partnerki, w zależności od ułożenia pierścienia na penisie.

Stalowe pierścienie erekcyjne. Ten typ pierścienia trzeba dopasować do członka i konieczny jest jego pomiar dla wybrania właściwej średnicy pierścienia. Pomiaru należy dokonać w następujący sposób. Należy owinąć centymetr krawieki wokół penisa i jąder tak, by przylegał, a nie ściskał. Uzyskany wynik należy podzielić przez liczbę pi, czyli w przybliżeniu 3,14. Warto pomiar wykonać kilkukrotnie i przyjąć największy wynik jako właściwy.

Stalową wersję pierścieni erekcyjnych zdejmuje się i zakłada o wiele trudniej niż ich rozciągliwe odpowiedniki. Dlatego przeznaczony jest dla panów,  którzy używali już takich gadżetów.

Wibrujące pierścienie erekcyjne. Są one większe od pierścieni rozciągliwych i są wyposażone w funkcję wibrowania. Wibracje mają na celu stymulację łechtaczki partnerki. Wibracje zapewnia silniczek zasilany z baterii lub ładowarki. Pierścienie najczęściej mają kilka stopni wibracji. Są też grubsze od rozciągliwych pierścieni, gdyż muszą utrzymać ciężar silniczka.

Pierścień erekcyjny jest w kształcie pierścionka, który zakłada się na członka. Pierścień rozciągliwy można założyć podczas erekcji, jak i przed czy też po niej. Jeżeli zakładamy go podczas wzwodu to przesuwamy go do końca penisa tak, by dotykał jąder. W innym przypadku przekładamy go przez penisa i jądra. Ich stalowe odpowiedniki zakłada się tylko przed erekcją. Wkładamy do niego po kolei każde z jąder, a na koniec penisa. Każdy pierścień zdejmujemy w odwrotnej kolejności niż go zakładaliśmy.

Ceny pierścieni erekcyjnych kształtują się różnie w zależności od ich rodzaju. Pierścienie rozciągliwe bez dodatkowych funkcji kosztują w granicach trzydziestu do pięćdziesięciu złotych. Pierścienie wibrujące można też dostać w tej cenie, choć zdecydowana ich większość kosztuje około dwustu złotych. Gadżety powyżej tej ceny zawsze są wibrujące z możliwością  stopniowania wibrowania. Cena stalowych pierścieni erekcyjnych kształtuje się w granicach trzydziestu do sześćdziesięciu złotych.

Podczas korzystania z pierścienia erekcyjnego należy pamiętać o następujących sprawach:

Pierwsze użycie nie powinno trwać dłużej niż dziesięć minut, a kolejne nie dłużej niż dwadzieścia minut. Zbyt długie noszenie gadżetu może uszkodzić nerwy w prąciu.
Objawy takie jak dyskomfort, ból, obrzęki to są ważne sygnały i nie należy ich lekceważyć. Należy jak najszybciej zdjąć pierścień z penisa. Jeżeli dolegliwości nie ustąpią należy zgłosić się do lekarza specjalisty.

Rób co najmniej godzinne przerwy przed kolejnymi użyciami pierścienia.
Zaśnięcie z założonym pierścieniem erekcyjnym może spowodować problemy zdrowotne.

W założeniu pierścieni erekcyjnych w szczególności tych stalowych pomoże depilacja okolic intymnych oraz użycie lubrykantu.
Z korzystania z tego gadżetu należy stanowczo zrezygnować, jeżeli cierpimy na schorzenia takie jak cukrzyca, choroby serca i układu sercowo-naczyniowego, anemia sierpowata oraz przyjmowanie salicylanów i innych leków powodujących rozrzedzenie krwi.

 

0 0 votes
Daj Ocenę