Pozycjonowanie w 4 krokach

Pozycjonowanie w 4 krokach

25 września 2018 0 przez Doradca Portalu

Pozycjonowanie to proces bardzo skomplikowany, co mogą potwierdzić specjaliści z branży SEO, który nie jednokrotnie muszą się sporo namęczyć, aby zdobyć zamierzoną pozycję dla danej strony www. Jednak nie wszystkie elementy pozycjonowania są w równym stopniu skomplikowane, a część procesów SEO dla polepszenia pozycji naszej strony możemy przeprowadzić sami.

Pozycjonowanie w 4 krokach

I tak swoją pracę związaną z pozycjonowaniem możemy rozpocząć od przejrzenia naszej strony www, w której powinniśmy sprawdzić opis linków, zdjęć, a także treść, która powinna nawiązywać do słów kluczowych jakie chcemy pozycjonować. Warto także zadbać o odpowiedni wygląd linków witryny, w końcu one w dużej mierze będą widoczne w wyszukiwarce. Oprócz linków niezbędne jest także dobranie odpowiednich meta-tagów, czyli tytułu każdej strony, słów kluczowych oraz opisu strony, które także mają wpływ na indeksację naszej witryny oraz jej pozycję.

W momencie kiedy wykonamy powyższe czynności możemy przejść do drugiego kroku, czyli zdobywania linków do naszej strony www. I tak najprostszym sposobem na zdobycie pierwszych linków jest katalogowanie strony w najbardziej popularnych katalogach SEO z wysokim Page Rank. Przy dodawaniu wpisów do katalogów warto zwrócić uwagę na to, aby dany wpis był unikalny, a także zawierał słowo kluczowe w różnej formie. Oprócz formy wpisu liczy się także jego długość, ponieważ po spełnieniu warunków długości możliwe będzie dodanie dodatkowych linków z anachorem, co zwiększa wartość wpisu SEO.

Kolejnym krokiem na drodze do lepszej pozycji naszej strony www może być pisanie artykułów SEO i zamieszczanie ich w katalogach presell page. Artykuły tego typu nie muszą być zbyt wartościowe, jednak powinny być unikalne oraz poprawne gramatycznie i ortograficznie. Ich długość waha się w zależności od wymogów katalogów presell page od 1000 do 2000 znaków bez spacji, a tematyka zależna jest od pozycjonowanych słów kluczowych. Każdy unikalny precel powinniśmy dodawać do maksymalnie 2 katalogów presell.

Ostatnim etapem pozycjonowania jaki możemy przeprowadzić na własną rękę jest dodanie strony do systemu wymiany linków, gdzie dzięki zdobytym lub też kupionym punktom będziemy mogli promować naszą witrynę na tysiącach zarejestrowanych stron. W przypadku SWL podobnie jak w przypadku innych kroków należy pamiętać o umiarze i tym że pozycjonowanie nie zawsze musi się skończyć dla naszej strony lepszą pozycją, ale również może zakończyć się banem lub filtrem, co zniweczy naszą pracę.

Artykuł powstał dzięki portalowi sex telefon

0 0 votes
Daj Ocenę