Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

3 sierpnia 2019 0 przez Doradca Portalu

Wszystko uważa na ostatnie, że 2019 rok będzie znacznie ciekawym momentem na zbytu kryptowalut. W zeszłym etapie media obiegła wiadomość o tym, że w innym roku na zbytu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo obecnie nie dziwi. Po tymże jak 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na zbycie, kurs bitcoina poszybował szczególnie w górę, oraz wiele projektów ICO wykazałoby się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda oddała się skusić na zdobycie w dziedzinę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który przestał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre ukazywały się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodzimy pięściarz nie jest idealnym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z programem wiąże spore możliwości na duże zyski, o czym świadczył nawet na własnym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w ścianach 20 centów, przy czym istotna cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, zaprezentował się zbudowaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W relacji nie brakuje również takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim imieniem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Mało bardzo szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam projekt był drogi. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został pozwany o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut używany jest z popularną ostrożnością. W historii wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże jak KNF i UOKiK krytycznie oddały się o promowanych tam treściach. Trudno się dziwić, ponieważ wśród wielu wielkich projektów zdarzają się także, choćby wysoce wymienione, oszustwa. Ponadto przebywamy w terenu, jaki ze innym dystansem przystępuje do nowoczesnych projektów.

Saleta patrzy w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do bliskich fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W niewielkim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, a na wniosku każdy będzie mógł wziąć. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowie BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto podkreślić, że sportowiec jest popularną oraz lubianą osobą nie właśnie w świecie boksu. W przeciwieństwie do nowych celebrytów, Saleta raczej cechuje się zdrowym umysłem natomiast w historii nie wykazywał chęci do zajmowania się z motyką na ciepło.

Za projektem są doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO płaci za wszelki proces emisji SaletaCoin dodatkowo jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie pasował za pośrednictwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkiem innej platformie napisanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer interesuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, gdy to podjął opinię o wymianie z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to już dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest wszą nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich programów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie była specjalnie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą mogli m. in. nabyć nowe usługi bądź wyniki w skór gadżetów. Projekt posiada oraz na planu propagowanie sportu wśród młodzieży, zaś w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i mamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego celu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Daj Ocenę