Roksa.pl nie działa. Gdzie znajdę ogłoszenia towarzyskie? – kolejne ważne wzmianki.

Roksa.pl nie działa. Gdzie znajdę ogłoszenia towarzyskie? – kolejne ważne wzmianki.

12 grudnia 2021 0 przez Doradca Portalu

Przynajmniej pewną część z nas wzmianka o tym, że Roksa.pl nie działa nie szokuje zbyt mocno, bo ta inna część wybiera DodajOgłoszenie.pl i wyszukuje w tej konkretnej opcji matrymonialnych lub towarzyskich. Jednym słowem pewna część z nas skupia się niemal głównie na serwisach, w których można i taniej i łatwiej wyszukać chętnego lub chętną.

 

Koszty wyszukania.

 

W sieci, czyli też i na portalach społecznościowych można znaleźć pewną liczbę wzmianek o tym, że Roksa.pl nie działa, choć na tych konkretnych serwisach raz na jakiś czas publikowane są też różnego typu newsy dotyczące portali na których to publikowanie ogłoszeń towarzyskich, czy też odpowiadanie na te ogłoszenia nie jest stratą czasu. Mowa tu o tym, że to nie są zawsze jakieś tam wybitnie wiarygodne rankingi. Często są to takie proste reklamy, które się nam wyświetlają i mówią wprost o tym, że dany portal to najlepsze miejsce do szukania chętnego lub chętnej, czyli da się z kimś umówić w miejscu publicznym już po tym wymienieniu kilku lub kilkunastu wiadomości. Pozornie właśnie w tym tkwi istotny plus, ale tego typu portale to też i płatności, czyli za dwie wiadomości płaci się tyle co za dość dobrą markową czekoladę, a konkretniej jest to opłata za możliwość wysłania dwóch wiadomości o dowolnej długości. Taki minus nie dla każdego znaczy wiele, ale jeśli istnieje możliwość na to, że dana osoba pisze z potencjalnym oszustem matrymonialnym, to po jakimś czasie te priorytety jednej lub liku osób po części ulegają zmianie, czyli zaczynają się rozglądać za portalami darmowymi.

 

Darmowe portale.

 

Nie działająca Roksa.pl to rzecz jasna minus, ale darmowe portale, takie jak flirten lub inne tego typu, w których to bardzo łatwo dodaje się ogłoszenia to także brak tego weryfikowania, czyli potencjalne ogłoszenie z chętną to w rzeczywistości reklama serwisu z seks telefonami. Ogłoszenia te to także znaczna możliwość wyłudzenia pieniędzy, czy też jakieś tam inne śmieciowe ogłoszenia, które to nie są najistotniejszymi dla nas. Dlatego wyszukanie chętnego lub chętnej na tych serwisach trwa nawet ponad pół roku, bo w tym konkretnym przypadku szukamy za darmo, ale też trafiamy głównie na ogłoszenia z fotkami z sieci, a mniej niż jedno na sto to ten w stu procentach zweryfikowany anons. Mimo to dość wielu z nas tak szuka kogoś realnego, bo i tak płacimy abonament za internet i co równie ważne takie poszukiwanie na portalach darmowych to brak jakiegoś wykupowania monet zaliczanych do wirtualnych i to tylko po to by odpowiadać na wiadomości osób które nam się podobają, jeśli chodzi o zdjęcia. Takie dopłacanie do poszukiwań pewnym osobom się już opłaciło i co równie ważne maja już bardzo ciekawą relację na lata.

 

Wiele problemów.

 

Jednym problemem jeśli chodzi o ogłoszenia towarzyskie lub anonse jest rzecz jasna to, że Roksa.pl nie działa, ale są też i inne związane z takimi portalami jak DodajOgłoszenie.pl, czyli z serwisami w których to przypadku dodawanie ogłoszeń jest nie skomplikowane i widuje się dziesiątki jeśli nie setki ogłoszeń towarzyskich ze zdjęciami dokładnie tej samej dziewczyny. W tym aspekcie tkwi spory minus, choć i tak zazwyczaj faceci takie ogłoszenia omijają, czyli szukają tych z unikatowymi fotkami lub tych z unikatową treścią, bo w ich przypadku jakieś kombinowanie jest wykluczone. Rzecz jasna nawet ogłoszenia tego rodzaju są tymi stworzonymi jako taki wabik, czyli w ich przypadku sprzedaje się fotki lub filmy z sieci lub bierze się profity za randki, które nie będą miały miejsca.

 

Inne ważne wzmianki.

 

Niby minus tkwi w tym, że Roksa.pl nie działa, ale działają portale społecznościowe, a na nich grupy z ogłoszeniami towarzyskimi. W przypadku także można trafić na anonse, choć bardziej prawdopodobnym jest to, że to będzie ogłoszenie towarzyskie przekierowujące do jakiegoś portalu. Prawdziwe ogłoszenia towarzyskie tez się trafiają, choć na DodajOgłoszenie.pl można być bardziej bezpośrednim z własnymi fantazjami dotyczącymi chwil intymnych i to właśnie zachęca do skorzystania z tej konkretnej opcji.

0 0 votes
Daj Ocenę