Siłownia Drawsko Pomorskie

Siłownia Drawsko Pomorskie

19 marca 2019 0 przez Doradca Portalu

Mięśnie klatki piersiowej toż głównie wyznaczyć naszego zainteresowania w ruch siłowy. Pewno jest pewną z obecnych grupy mięśniowych, które dobrze przygotowane zapewniają nam wielu satysfakcji a pięknie się prezentuje i niezwykle przenosi się w oczy.

Siłownia Gryfino

 

Ale że wcześniej lub później każdy trafi na opór – na ten sezon, gdy klata przestaje rosnąć. Dociera do stagnacji. Kiedy jej ujść, jak przełamać tą słabość i wykonać, że mięśnie klatki piersiowej będą się dalej rozwijały? O tym postaram się zapoznać Was w tym materiale.

somatodrol

somatodrol

Zarówno mięśnie klatki piersiowej jak a każde drugie nie lubią nudy, czyli takich samych treningów, realizowanych przez większy czasu. A więc racja to zaskakiwać mięśnie na każdym treningu. Staraj się, by wszystek Twój trening wyglądał nieco inaczej. Co zatem mówi? Zmieniaj rodzaje ćwiczeń, nie zaczynaj każdego treningu tak samo. Część z trenujących pisze ten błąd, że prawie zawsze zaczynają ruch na tą kwestię mięśni od wyciskania na ławce prostej. Błąd!

zobacz również somatodrol

Siłownia Gryfino

Odpuść na jeden czas to zadanie, zapomnij o nim na kilka tygodni. Zacznij trening np. od wyciskania na ławce skośniej – ono bardziej pobudza górne mięśnie klatki piersiowej, dzięki czemu zostaną się one bardziej wypukłe, pełniejsze – a ale o to nam chodzi! Przeplataj ćwiczenia, jak jedno prowadzisz na wysoką partię, to następne niech będzie na niską, następne na środkową. Poza tym zmieniaj ciężar. Nie bój się zmniejszać ciężar.

Siłownia Gryfino

To więcej jest zwykły błąd, który powtarzają szczególnie początkujący – wykonują zadania na sprzedaż dużym ciężarze zaniedbując technikę. Nie trzyma nic gorszego! Po pierwsze przez ostatnie mięśnie nie rodzą się tak, jak powinny, a po drugie jest spore ryzyko kontuzji. Zmieniaj także ilość powtórzeń – często pojawiającym się błędem jest robienie wciąż tej jedynej ilości powtórzeń, np., 8. Skoro tak czynisz to układ i mięśnie się przyzwyczajają a nawet kiedy na przodzie są efekty, wtedy w końcu przybędzie do stagnacji. Tak, więc rób czasami po 5-6 powtórzeń, kolejnym razem po 10-12.

Siłownia Gryfino

Należy i myśleć o dobrej suplementacji, ponieważ w określonym czasie suplementy które dostarczmy z posiłków zatrzymują się niewystarczające. Dlatego powinien pomyśleć o suplementacji – na wstęp jako podstawa to białko, bcaa, izotonik, a na energię królowa suplementów, czyli Kreatyna OLIMP.

Jeżeli więc dotarłem na granicę i mięśnie przestały się rozwijać – spróbuj wykorzystać wyżej opisane sposoby – powinny ułatwić Ci dać odpowiednie efekty. Podobne zalecenia można tak wykorzystać na wszelką inną część mięśni. Jeśli jeszcze nie będziesz korzystał pożądanych efektów może zastanów się nad konsultacjami z trenerem personalnym, albo skorzystaj z treningu z takim specjalistą. Nieraz zajrzenie na wykonywane zadania krytycznym spojrzeniem przynoszą bardzo efektywne efekty. Samemu można kontrolować ilość powtórzeń, dobór odpowiedniego ciężaru, a teraz jakość wykonywanych zadań samemu ocenić jest stosunkowo ciężko.

Można poprosić znajomego lub koleżankę żeby sprawdzili czy ich zdaniem ćwiczenia produkowane są prawidłowo, ale i dobrą pracą, która zapewnia skutki jest nagrać sobie trening. Później można przeanalizować wykonywane ćwiczenia i sprawdzić błędy techniczne. Metoda zapisywania się podczas wykonywania zadań też może znacznie podnieść jakość, i kiedy wiadomo za jakością idą efekty.

Źródło artykułu  Stagnacja w rozwoju mięśni klatki piersiowej

Siłownia Gryfino

0 0 votes
Daj Ocenę