Tusze Gościno

Tusze Gościno

19 lutego 2019 Wyłączone przez Doradca Portalu

Wśród najnowszych innowacji wpisanych na plac przez markę Brother można wymienić nową drukarkę oddaną do druku bezpośredniego – Brother GTX. Jej podstawowymi stronami są bardzo intensywne tempo tekstu i dość niskie koszty eksploatacji.

Tusze Bobolice

Producent umieścił na zupełnie inne rozwiązania w zakresie mechanizmu wydruku. Nowe głowice przemysłowe zostały uregulowane do umieszczania na tekstyliach. Mechanizm drukowania zwraca się z dwóch głowic drukujących, z których każda posiada cztery kanały i 1680 dysz. Zwiększenie szerokości głowicy doprowadziło do poprawy szybkości drukowania.
System zamykania głowic na mokro

 

tusze

tusze

Drukarka Brother GTX prezentuje się tym, że biała głowica została umieszczona przed głowicą CMYK, a drukowanie może dokonywać się w samym przebiegu. Ułatwia to znacznie tempo drukowania. Innym popularnym wyjściem jest nowoczesny system bezpieczeństwa głowicy przed zasychaniem atramentu na powierzchni głowicy. Ważnym wyjściem jest i cyrkulacja białego atramentu aktywna cały czas w systemie czuwania. Układ podawania atramentu jest przechowywany przed usterką. Nawet po kilkudniowym przestoju w roli cyrkulacja atramentu przeciwdziała rozwarstwieniu atramentu w procesach prowadzących go do głowicy.

Zobacz również pieczątki Kołobrzeg

Małe koszty eksploatacji

Cyrkulacja atramentu w zintegrowaniu z systemem zamykania głowic na mokro zapewnia mniejsze koszty eksploatacji, ponieważ procesy oczyszczania się pozostały w pełni zautomatyzowane. Dla konserwatora zostaje dużo pracy. Na zmniejszenie kosztów eksploatacji wpłynęło także zastosowanie innowacyjnych tuszów. Tak jak jakaś kolejna metoda, wygoda i nowoczesność tworzy własną cenę, którą powinien zapłacić podczas jej zakupu.
Innowacyjne atramenty Brother

Zobacz również Pożyczka Miloan

Wraz z nowoczesną drukarką Brother GTX pojawiły się nowe atramenty do Brother – atramenty wodne Innobella Textile. Ich formuła chemiczna zawiera pigmentowaną farbę charakteryzującą się większą gęstością. Nowe atramenty do drukarki tekstylnej prezentuje się niższą wartością i pełniejszą paletą kolorów również są bardziej wytrzymałe na spieranie. Atramenty wodne Brother Innobella Textile otrzymały też certyfikat firmy Oeko-Tex Eco-Passport potwierdzający zgodność z CPSIA.
Mocny konkurent HP i Epson

Wśród urządzeń detalicznych z serii panuje nieco duża konkurencja, gdzie oprócz Brothera mocno promują swoje atramentowe urządzenia drukujące firmy HP i Epson, stale przychodząc na rynek nowoczesne narzędzia. Brother broni się oraz bardzo prostą ceną wydruku i doskonałą wydajnością wspomnianych wcześniej bezgłowicowych atramentów z linie Innobella.

Tekst zamieszczono przy pomocy z Brother GTX

0 0 votes
Daj Ocenę