Zatracony w matce

Zatracony w matce

17 sierpnia 2018 0 przez Doradca Portalu

Rzecz się dzieje w pewnej rozpadającej się rodzinie. Syn nienawidzi ojca i twierdzi że krzywdzi on matkę. Co się stanie między synem a matką?

Wyobraź sobie wielkiego faceta z gumowym młotkiem walącego w stalowy bęben w Twojej klatce piersiowej. To właśnie tak się czułam, jak po raz pierwszy dotknął mnie AJ. Nie czułam tego z moim pierwszym chłopakiem i na pewno nie poczułam tego z mężem za pierwszym razem. Siedziałam przy kuchennym stole i czytałam gazetę. Mój syn AJ stał za mną. Pocałował mnie w szyję, a potem sięgnął do bluzki i delikatnie trzymał sutek między palcami. Powiedział: „To najpiękniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem”, wyciągnął rękę i wyszedł bez słowa.

Byłam osłupiała. Stało się to tak szybko i było tak surrealistycznie, zastanawiałam się, czy to naprawdę się stało. Stało się: mój sutek wciąż mrowił.

Czy pamiętasz, że rymowankę śpiewałaś, gdy odbijałaś piłkę pod nogą? „A” mam na imię Alice, a mój mąż ma na imię Al. Mieszkamy w Acton i sprzedajemy jabłka.

W grze poszłaś do „B”; w moim życiu zatrzymałam się na „A”. Nazywam się Alice, a mój mąż ma na imię Andy, a moi synowie mają na imię Andy (AJ) i Alex i zajmujemy się mieszkaniami. Moj ojciec, który mieszka z nami, ma na imię Alex i sprawiło mu to przyjemność, gdy mój drugi syn został nazwany jego imieniem.

AJ i Alex są tacy różni. Można by pomyśleć, że pochodzą nie tylko z różnych rodzin, ale z różnych planet. Alex nigdy nie mówi ani słowa i zawsze chce być sam, gdy AJ jest ciepły, kochający, przystojny … to prowadzi mnie do trudności. Uwielbiam Alexa, ale zakochałam się w AJ.

Jeśli chodzi o mojego męża: bardziej interesuje go pani Green, która zawsze potrzebuje uwagi. Myślę, że chodzi o coś jeszcze, ale tak naprawdę nie obchodzi mnie to, bo straciliśmy kontakt dawno temu.

AJ pracuje z moim mężem, a kiedy wrócił do domu tej nocy, poprosiłam go, żeby zszedł do pralni, żeby mi pomóc ze zgromadzonymi tam rzeczami. Kiedy zeszliśmy do windy, powiedziałam: „O co chodziło dziś rano”?

„Mamo, nie jestem dzieckiem, a ja spędzam czas z wieloma dziewczynami, wiem, jak działa dziewczyna, kiedy mnie lubi. Słyszę to, co mówisz, i widzę, jak na mnie patrzysz, to więcej niż matka patrząca na syna, wiem, że tata pieprzy lokatorki (więc to nie była tylko ta suka Pani Green) i dałem mu piekło za to.

„Dziękuję kochanie, ale to już nie ma znaczenia, to tylko porozumienie biznesowe między mną, a nim”.

„Cóż, gówno z tym, ale mówię ci, mamo, wiem jak się czujesz i ja też tak się czuję.” Położył ręce na moich ramionach i elektryczność zaczęła mnie przechodzić. Musisz zrozumieć, że dotyk jest dla mnie czymś więcej, jak dla większości ludzi – rzekłam. Niektóre osoby słyszą lepiej niż inne. Niektórzy mogą wyczuć zapach z odległości mili, podczas gdy inna osoba nie może tego wyczuć, nawet jeśli jest pod nosem. Cała moja skóra jest wrażliwa. Właśnie dlatego zdejmuję stanik, kiedy tylko mogę. Dlatego moje ubranie jest luźne i jedwabiste i dodaje, że to ręka mojego syna przesuwa się po mojej piersi i już wchodzę na ściany.

AJ bierze mnie za rękę i prowadzi do pomieszczenia zaopatrzenia i zamyka drzwi. Jest ciemno, ciepło i mokro ze stosami pudeł z detergentami i połamanymi urządzeniami na podłodze i narzędziami wiszącymi na ścianach. Kogo to obchodzi? AJ mnie całuje. AJ całuje mnie pocałunkami kochanka, których mi brakowało od dawna. AJ mnie dotyka. Każda część mojego ciała, która znajduje się w jego dłoni, zaczyna drżeć. Obie piersi są jego, pieści je. Podnosi sukienkę, a jego dłonie są w moich majtkach, opisując zakręt od mojej talii po uda. Kiedy dostanie się między moje nogi, jestem naelektryzowana. Zgubiłem się, kiedy mnie obraca, i pochylam się z rękami wyciągniętymi nad starą pralkę. Wchodzi we mnie od tyłu i zaczyna posuwać. Jestem wypełniona moim synem, a moje nogi się trzęsą.

„Oto jak cię mam w mojej fantazji, mamo: tu tak po prostu.” Wchodząc głębiej w mój brzuch, opowiada mi o nocach, które spędził i rzeczach, które mi zrobił w tym pokoju. Kiedy rozmawia ze mną, stają się także moją fantazją.

 

Czuję, kiedy ma dojść i chcę z nim dojść. Sięgam po to, by dotknąć siebie i gdy poczuję pierwsze spazmy jego wytrysku, odpływam. Orgazm jest tak wspaniały, że prawie boli. Kiedy dochodzimy razem, mój „kochanek” po raz drugi całuje mnie w szyję, mam nadzieję, że nikt nie robi prania. Mimo, że to stalowe drzwi, na końcu zrobiliśmy dużo hałasu.

Całuje mnie z miłością i znów dotyka, a jego delikatne dłonie na mojej twarzy mówią mi, że to było więcej niż żądza chwili. Całuję go sercem jako jego matka i kochanka.

Wracamy na górę i zaczyna się zwyczajowy gwar w porze obiadowej, ale jestem w innym miejscu. To prawie okropne mówić i robić to, co mówiłam. Chcę porozmawiać z AJ. Chcę być z AJ. Chcę dotknąć AJ. W końcu jest moment, w którym jesteśmy sami w kuchni. „AJ musimy o tym rozmawiać.”

Podchodzi do mnie i mówi „Pewnie mamo, ale wolałbym Cię pocałować”. Jego usta są na mnie, a ja jestem pod wpływem jego języka, ale cofam się.

„AJ, proszę, ja też chcę Cię pocałować, ale proszę, nie tutaj, to dość skomplikowane, nie możemy robić rzeczy, aż tak szalonych. Zejdź do parku i będę tam za około dwadzieścia minut.”

Poszłam do końca małego parku, gdzie czekał na mnie mój syn siedzący na ławce. Robiło się dość ciemno i było tam tylko kilka dzieciaków. Mieliśmy nasz pocałunek. „AJ co robimy?”

„Mamo, Ty wiesz i ja wiem i do diabła z tatą i kimkolwiek innym.”

„Kochanie, to nie on, ale Twój brat i tata nie zrozumieją że są ludzie, dla których pracujemy i tak dalej.”

„Mamo, czujesz się winna…?”

„Kochanie, nie jest mi przykro, nie chcę być bez ciebie, ale musimy wiedzieć, co robimy.” Pomyśl o tym AJ, wszedłeś we mnie, a przez sześć miesięcy nie brałam pigułki. Co, jeśli zajdę w ciążę? „Nie dbałbym o to, jestem pewny, że jesteś piękna, kiedy jesteś w ciąży.”

Alice roześmiała się: „Wiesz, co mam na myśli”.

Drażnił ją i ujął jej piersi. „Masz na myśli, że stają się jeszcze większe, co chciałbym zobaczyć.”

„Och AJ …”

„Spójrz mamo, czy myślisz, że nie mogłem Cię znowu dotknąć, czy przestać Cię kochać? Jutro coś wezmę albo wrócisz na pigułkę i znajdziemy sposób na bycie razem, nawet jeśli muszę przeciągać do północy, do pokoju zaopatrzenia.

Widziałam błysk w jego oczach, kiedy mówił, a ja powiedziałam: „Słodkie dziecko, nigdy nie będziesz musiał nigdzie mnie ciągnąć, jeśli wiem, że będziesz się kochać”. Całowaliśmy się jak dzieci w szkole i kiedy byliśmy pewni, że nikogo nie ma w pobliżu, dotykaliśmy się nawzajem, dopóki nie przyszliśmy do domu.

Następnego dnia była niedziela, więc wszyscy byli w mieszkaniu. Miałam chcicę i prawie tego nie kontrolowałam. Nigdy nie pamiętam, żeby się tak zmoczyć, po prostu myśląc o kimś i byłam pewna, że wszyscy wokół mnie wiedzieli. Szaleństwem było to, że znowu znaleźliśmy się w pokoju zaopatrzeniowym.

AJ nie chciał lub nie mógł przestać mnie dotykać. Kiedy nikogo nie było w pobliżu, pieścił moje piersi lub próbował wsunąć dłonie pod moją sukienkę. Błagałam go, żeby przestał; błagał mnie, bym ją zdjęła i majtki też.

Drażnił mnie i „szantażował” mnie. „Mamo, jeśli mnie kochasz, zrobiłabyś dla mnie wszystko, nie możesz mnie prosić, gdybyś powiedziała, że powinienem polizać Cię w środku pokoju, zrobiłbym to.
Grał, ale prawda jest taka, że nie ma nic, o co mogłabym prosić, a ja nie chciałabym tego robić. To było głupie, ale zdjęłam majtki. W pewnym momencie byliśmy w kuchni, a on stanął za mną i wsadził we mnie palec. Byłam tak zdenerwowana i włączyłam się, że kazałam mu iść za mną. Szukaliśmy pokoju. Rozłożyłam pięć lub sześć koców na podłodze. Zdjęłam sukienkę i stanik. Byłam na kolanach, kiedy wszedł  do pokoju. „Chodź do mnie, mój piękny chłopcze” – powiedziałam.

Rozpięłam rozporek jego spodni. Chciałam zrobić wszystko, czego nigdy nie chciałam robić z innymi mężczyznami. Czułam aksamit w ustach i uwielbiałam to, co mu zrobiłam. Chciałam, żeby doszedł, jakby nigdy nie doszedł z inną kobietą. Chciałam być kobietą ze wszystkich jego fantazji. Nigdy wcześniej nie próbowałam faceta w ten sposób. Dało mi to tyle samo przyjemności, co mojemu synowi.
Następnego wieczoru AJ wyszedł bez słowa i oczywiście musiałam „wyjaśnić”, że idę na zakupy. Spotkaliśmy się i poszliśmy do kina przez miasto. AJ uwielbia się całować – nie narzekam. Czułam się, jakbym była w liceum. Całował mnie przez blisko pół godziny i nie mogłam już więcej znieść i powiedziałam: „Chodźmy do motelu”.

W mieście odbywała się konwencja, a na trzecim mieli tylko dwa apartamenty. Pierwszy kosztował za drogo, przekraczał limit karty AJ, ale był też tańszy. Byliśmy na naszym pierwszym łóżku i kochał mnie, dopóki moje włosy nie były splątane, a moje ciało ociekało potem. Wstał i wyszedł do łazienki i wrócił z olejkiem. Wiedziałam, czego chciał.

Nigdy nie rozumiałam, dlaczego kobieta chciałaby mieć tam mężczyznę, ale po pierwszym szoku zdałam sobie sprawę z dwóch rzeczy: czułam się dobrze, ponieważ mój syn chciał mnie w ten sposób i było dobrze.

Kiedy po raz pierwszy wszedł we mnie, pomyślałam o Jane, kobiecie, z którą przyjaźniłam się kilka lat temu. Wyznała mi, że pozwoliła na to, by jej syn ssał jej piersi, gdy dorósł. Myślałam, że to dziwne. Teraz byłam w apartamencie dla nowożeńców na rękach i kolanach z moim synem. Więc Jane, jak to jest dziwacznie. Pomyślałam: „Nie staniesz się bardziej dziwaczna niż to”, a potem przypomniałam sobie, że AJ pojawił się we mnie po raz pierwszy.

To wszystko błysnęło w ciągu kilku sekund, a potem przestałam myśleć. Czułam tylko: on we mnie, wypełniając ten mały korytarz, jego dłonie sunęły po mojej skórze, dotykając moich sutków. Otworzył mój kwiat i włożył tam palec, abym mogła dojść tak jak on. Pocałował i ugryzł mnie w plecy i dał swojej matce swoją miłość. Polegliśmy na łóżku i zasnęliśmy.

Obudziliśmy się i spojrzałam na zegar. Chryste, kto robi zakupy do jedenastej trzydzieści? Wtedy zdecydowałam.
AJ został tam przez noc, ponieważ nie zawsze wracał do domu. Poszłam do domu i powiedziałam Poppie i Alexowi, że spotkałam Jane, i poszliśmy na, bla, bla, bla i tak, powinnam była zadzwonić. Powiedziałam mojemu mężowi, że spotkałam kogoś, a on wkrótce miał być moim byłym mężem i nie mógł się tym przejmować.

Jestem teraz na swoim miejscu i AJ również się wyprowadził i mieszka ze mną dopóki nie znajdzie sobie własnego mieszkania. Dokąd to zmierza, nie jestem pewna, ale jestem pewna, że pójdziemy razem.
Pracujemy teraz nad alfabetem: zrobiliśmy wszystko, co możemy wymyślić, zaczynając od „A”, „B”, „C” i „D”. Kiedy skończyliśmy, znowu zaczniemy od „Alicji”. Jesteśmy szczęśliwi.

 

0 0 votes
Daj Ocenę